ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszy w życiu koncert

Pierwszy w życiu publiczny, solowy popis instrumentalny to nie lada wyzwanie. Świetnie poradzili sobie z nim nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszaki z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej 8 grudnia przeżyły swój pierwszy, po rozpoczęciu nauki gry na instrumencie, koncert.
Zaledwie trzy miesiące nauki a już trzeba było stanąć przed publicznością. Na szczęście w szkolnej sali koncertowej zasiadło grono bardzo życzliwe dla młodych muzyków, złożone z kolegów i koleżanek ze szkoły i najbliższej rodziny. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Ci ostatni byli chyba bardziej przejęci koncertem niż sami wirtuozi.
Pierwszoklasiści nagrodzeni zostali gromkimi brawami a dodatkową nagrodą była obecność na spotkaniu Świętego Mikołaja. Dla niego, między innymi, grali nasi uczniowie swoje pierwsze muzyczne wprawki. Mikołaj nie pozostał dłużny. Obdarował dzieciaki prezentami i słowami pochwały za udany występ.


Powiązane artykuły

„Merry Christmas Everyone!”

W piątek, 19.12.2014 r. na sali koncertowej w szkole muzycznej odbyło się spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli i rodziców, przygotowane przez panią Lilianę Florek z klasą drugą gimnazjum. Tegoroczne spotkanie wigilijne, nieco różniło się od tych, […]

Czytaj więcej

W laboratorium Dextera!

Można powiedzieć, że miniony tydzień był wyjątkowo szczęśliwy dla uczniów naszej szkoły. Niewiele nauki i dużo słońca. Jednak szczególne szczęście miała klasa druga gimnazjum, która poniedziałek spędziła pomagając przy grze terenowej na Antałówce, a we […]

Czytaj więcej

Wagary w szkole

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, czyli również dzień wagarowicza w większości szkół ponadgimnazjalnych odbywały się dni otwarte dla uczniów kończących podstawówkę lub gimnazjum. Klasy VIII i IX naszej szkoły odwiedziły okoliczne licea, by ułatwić […]

Czytaj więcej
Skip to content