ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”

20 maja odbył się w naszej szkole konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”. Organizatorem konkursu byla pani Monika Koba. Wzięło w nim udział 14 uczestników w tańcu solo i w tańcu grupowym. Jako solistka zgłosiła się Wiktoria Zachwieja z klasy VI, a wśród grup oglądaliśmy: Olgę Gębik, Dagmarę Jarzyńską, Aleksandrę Marcisz z klasy IV, Jadwigę Możdżeń i Zosię Zielińską z klasy IV, Katarzynę Pilarską i Justynę Sikorę z klasy V i Marynę Gąsienicę – Byrcyn, Katarzynę Lipińską, Marię Przekupień, Wiktorię Zachwieję, Weronikę Zawiłę i gościnnie przyszłą naszą uczennicę Aleksnadrę Hulbój z klasy VI.

Jury w składzie: Ewa Czerwieniec, Monika Koba, Tomasz Paluch, Konrad Jonek (klasa II/g), Kasia Walczewska (kl. III) zdecydowało o przyznaniu następujących nagród:

I miejsce: Olga Gębik, Dagmara Jarzyńska, Aleksandra Marcisz z klasy IV,

II miejsce: Katarzyna Pilarska i Justyna Sikora z klasy V,

III miejsce: Wiktoria Zachwieja z klasy VI.

Laureatkom i wszystkim uczestnikom konkursu – gratulujemy!


Powiązane artykuły

POSA dla Ziemi

We wtorek, 11.05.2021 klasa VII POSA w ramach zajęć szkolnych spotkała się na akcji „Wielkie Sprzątanie Podhala” zorganizowanej przez TPN. Uczniowie posprzątali m.in. Bachledzki Wierch.

Czytaj więcej

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Nasi najlepsi jesienni fotograficy

Mateusz Walkosz z klasy VIII jest zdobywcą II nagrody w kategorii młodzieżowej XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Mateusza nagrodzono za zdjęcie pt. „Zimowa przyroda”. Amelia Harasimowicz z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie za dwa zdjęcia […]

Czytaj więcej
Skip to content