ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjaliści poskramiają scenę

"Poskromienie złośnicy"

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl.

Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana Tuwima. Klasa II sięgnęła po Kamila Ildefonsa Gałczyńskiego wystawiając spektakl pt. „Babcia i wnuczek czyli noc cudów”.

Gimnazjaliści z klasy III zaprezentowali sceny z „Poskromienia złośnicy” Wiliama Szekspira. Był to już ostatni występ teatralny przygotowany przez tegorocznych trzeciogimnazjalistów w naszej szkole. Z żalem, więc żegnali się z publicznością a przede wszystkim ze swoim teatralnym opiekunem, panem Krzysztofem Najborem.


Powiązane artykuły

Zajęcia w TPN – w deszczu, ale z humorem

19.06.15 klasa IV spędziła kilka godzin na zajęciach edukacyjnych w TPN. Podczas wędrówki po Dolinie Białego dowiedzieliśmy się dlaczego zakłada się parki narodowe.

Czytaj więcej

Edukacyjna Octava

W środę, 17.11.2010, w naszej szkole odbył się koncert edukacyjny zespołu wokalnego Octava Ensemble z Krakowa. W jego skład wchodzą: Agnieszka Drabent (sopran), Anna Magiera (sopran), Małgorzata Langer-Król (mezzosopran), Łukasz Dulewicz (kontratenor), Zygmunt Magiera (kierownictwo […]

Czytaj więcej

Pyszny piątek klasy II gimanzjum

Piątek, pierwszego października, klasa II gimnazjum wybrała na dzień, w którym „odebrała” obiecaną im nagrodę za wygraną w ubiegłorocznej grze terenowej, zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Ową nagrodą było wyjście całej klasy na pizzę, ufundowaną […]

Czytaj więcej
Skip to content