ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Hala Gąsienicowa za mgłą – plener artystyczny klas I-III (czerwiec 2010)

W czerwcu nasi najmłodsi uczniowie udali się na plener artystyczny w Tatry. W tym roku miejscem tej cyklicznie odbywającej się w naszej szkole wyprawy była Hala Gąsienicowa.

W góry wybrały się klasy I, II i III szkoły podstawowej. Podczas pobytu znalazł się czas na wycieczki górskimi szlakami i zajęcia plastyczne, których tematyka była oczywiście poświęcona górom.

Niestety w tym roku nie sprzyjała pogoda i odbywający się zwykle przez trzy dni plener, trzeba było skrócić o jeden dzień. Jednak i tak dla naszych najmłodszych była to prawdziwa artystyczno – górska przygoda.


Powiązane artykuły

Roztańczeni artyści

Królem i królową balu zostali Piotrek Bystrowski i Rebeka Kredatus z klasy 1. Najlepszym tancerzem okazał się Mieszko Serwatowicz z klasy 2, a najlepszy strój miała Hania Cukier, z tej samej klasy. Oto wyniki najważniejszych […]

Czytaj więcej

Urzekające kraje Beneluxu

30 kwietnia 2014 roku uczniowie klas VII, VIII oraz IX Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem udali się na długo wyczekiwany plener zagraniczny do krajów Beneluxu.

Czytaj więcej

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej
Skip to content