ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poezja i śmieszna, i straszna

Fot. Nicola Harasimowicz

Cykl tegorocznych pokazów teatralnych zakończyła grupa uczniów przygotowywana pod kierunkiem Marka Wrony. Na deskach Kawiarni Teatru Witkacego wystąpili uczniowie klasy V i VI. Był to spektakl, można by rzec poetycki, udowadniający przede wszystkim, że poezja może śmieszyć i … straszyć.

Moim celem całorocznej pracy było pokazanie uczniom, jak interpretować wiersze i jak radzić sobie samodzielnie na scenie, bez grupy – stwierdził zapowiadając przedstawienie Marek Wrona.

O tym, czy przedsięwzięcie się udało niech świadczy tylko fakt, że młodzi adepci sztuki aktorskiej kilkakrotnie bisowali a publiczność i tak nie pozwalała im opuścić sceny.


Powiązane artykuły

Podwodne szaleństwo

Tytuł „piranii” w szkolnym konkursie TOPIKI, czyli w wyborach na najpopularniejszego ucznia zdobyła Lidia Król z klasy III , „delfinem” został Maks Rzepka z klasy VI, a tytuł „rekina” otrzymał Klimek Bachleda z klasy IX. […]

Czytaj więcej

Liryczna POSA 2020 – ogłoszenie wyników

Zapraszamy na ogłoszenie wyników Lirycznej POSY on-line. Wydarzenie zaplanowane jest w środę (24.06) o godz. 19.30.

Czytaj więcej

Magia świąt w POSA, czyli ostatni dzień przed feriami świątecznymi

W końcu nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to na jakiś czas zakończyła się nauka w szkole, aby odstąpić miejsca chwilom spędzonym w świątecznej atmosferze. Co roku czekamy z utęsknieniem na zbliżający się wolny czas […]

Czytaj więcej
Skip to content