ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Perkusyjny tor przeszkód

Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g
Fot. Zuza Zarycka, kl. II/g

Podczas naszej nieobecności uczniów w szkole artystycznej, przed budynkiem zwanym przez nas „Białym domem” powstał, uwielbiany przez młodszą młodzież, plac zabaw. Wygląda on wyjątkowo. Każdy element przeznaczony do zjeżdżania, pokonywania przeszkód, huśtania się kojarzy się z muzyką. Wśród urządzeń odnaleźć można gitarę, perkusję oraz głośniki. Codziennie nasi uczniowie spędzają tam sporo czasu a na uśmiechniętych buziach widać zadowolenie. Ta zmiana wprowadzona w naszej szkole wszystkim chyba najbardziej się podoba. Zdarza się nawet, że również gimnazjaliści bawią się tam w najlepsze przeciskając się przez „perkusyjny” tor przeszkód.

Zuza Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Recital-pożegnanie

25 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w sali koncertowej, odbył się recital – czyli popis końcowy uczniów klasy 3 gimnazjum fakultetu muzycznego.

Czytaj więcej

Najmłodsi z Drugiej w Glorii

13 – 14 stycznia w szkole podstawowej nr. 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem odbył się konkurs jasełek „Gloria” 2016, podczas którego uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce.

Czytaj więcej

POZDRAWIAMY Z PLENERU W KRYNICY MORSKIEJ

Już od trzech dni uczniowie naszej szkoły podbijają Krynicę Morską. W piątek rozpoczął się nasz coroczny, nadmorski plener artystyczny. Pogoda nie sprzyja nam za bardzo, ale różnorodność zajęć pozwala, by na chwilę zapomnieć o chłodnym […]

Czytaj więcej
Skip to content