ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce.

Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po szkole bardzo szybko. Wiele osób obawiało się zmian wprowadzonych wraz z przyjściem nowej kucharki. Jedni bali się o to, że jedzenie będzie inaczej smakować inni, iż atmosfera zmieni się na mniej przyjemną. Jednak nasze obawy nie sprawdziły się. Wszystko jest tak, jak było.

Zuza Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów […]

Czytaj więcej

Prosty czy krzywy kręgosłup?

22.11.2017r. w Białym Domu odbyły się badania postawy i kręgosłupa naszych uczniów organizowane przez Ośrodek Promocji Zdrowia „Korekt”.

Czytaj więcej
Skip to content