ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Francuskie zmagania

W piątek (08.10.10) w naszej szkole odbył się konkurs języka francuskiego. Po raz pierwszy francuski zagościł na długiej liście konkursów, jakie są u nas przeprowadzane. Udział w zmaganiach językowych wzięło aż piętnaścioro uczniów, z czego pięcioro z gimnazjum „Betlejem”. Konkurs przeprowadziła nauczycielka języka francuskiego w naszej szkole, pani Beata Podstawska. W komisji zasiadała pani Magdalena Łukasik i również przez chwilę pani Grażyna Malinowska. Z wypowiedzi uczestników konkursu wynika, że nie był on trudny, dlatego mamy nadzieję, że nasi uczniowie przejdą do następnego etapu.

Vicky, kl. III/g


Powiązane artykuły

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

Czytaj więcej

Plenerowe wariacje – wernisaż już wkrótce

Tegoroczny wrześniowy plener artystyczny możemy uważać za zakończony. W sobotę, 13 września cała POSA bezpiecznie powróciła z Sianożęt do Zakopanego. Pod koniec października spotkamy się na poplenerowym wernisażu.

Czytaj więcej

Śpiewać każdy może i to w każdym języku świata

1 lutego 2013r. w naszej szkole, tradycyjnie odbył się konkurs piosenki „ Posa Music Show”. Zasady są dosyć proste: może się zgłosić każdym uczeń a trzeba zaśpiewać piosenkę w dowolnym obcym języku. W tym roku […]

Czytaj więcej
Skip to content