ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

„Stymulatory aktywności twórczej uczniów. Studium przypadku” – to tytuł pracy, do której badania pani Marta prowadziła, między innymi, w naszej szkole.

Obrona wypadła znakomicie – poinformował nas promotor, prof. Krzysztof Szmidt. – Dwie godziny profesorowie z komisji doktorskiej i liczni widzowie słuchali o tym, jak w POSA stymuluje się aktywność twórczą uczniów. A zatem POSA doczekała się udanej pracy doktorskiej!

Cieszymy się bardzo i serdecznie Pani Marcie, z którą przez lata prowadzonych badań zdążyliśmy się zaprzyjaźnić, GRATULUJEMY.

Mamy nadzieję, że wciąż będzie znajdowała powody, by naszą szkołę odwiedzać


Powiązane artykuły

Strunowe szaleństwo

13 kwietnia 2016 roku o godzinie 17:00 odbyła się audycja w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej popołudniowej klasy gitary mgr Stanisława Lubowicza w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Koniec roku – życzymy udanych wakacji

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom  i nauczycielom w dniu zakończenia roku szkolnego. W związku z tym tegoroczna uroczystość w naszej szkole odbyła się w atmosferze piknikowej, na tarasie przy Białym Domu. Podczas ostatniego, w tym roku […]

Czytaj więcej

Wspomnienie o Wisławie Szymborskiej

16 kwietnia 2014 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum POSA z panem Michałem Rusinkiem.

Czytaj więcej
Skip to content