ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

POSA Music show już wkrótce

25 listopada odbędzie kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki wykonywanej w języku obcym. Do niedawna uczestnicy wybierali głównie utwory w języku angielskim, w ostatnich latach popularne robią się też piosenki francuskie i niemieckie. Do konkursu można zgłaszać się do 20 listopada (zgłoszenia przyjmują panie: Magdalena Łukasik i Karolina Sikorska). Poniżej regulamin konkursu.

Regulamin ” Posa Music Show”

1. Uczniowie mogą zgłaszać się do konkursu do 20.11.2011.

2. Piosenki można wykonywać w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, po uzgodnieniu z nauczycielem również w innym języku obcym.

3 .Uczniowie proszeni są o wcześniejsze dostarczenie tekstów piosenek, oraz płyty z muzyką (jeśli potrzebują podkładu muzycznego).

4 .W konkursie oceniana będzie wartość muzyczna, poprawność językowa, jakość artystyczna.

5.Uczniowie mogą występować indywidualnie lub w grupach.

6.Konkurs podzielony jest na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, 4-6,7-9.

7.Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie dwa utwory.


Powiązane artykuły

Wirtuozi egzaminów

Przez ostatnie 7 dni przed feriami świątecznymi wydarzyło się bardzo wiele w naszej szkole, ale najbardziej stresującymi dla uczniów musiały być egzaminy z instrumentów. W całej szkole od rana, do późnego popołudnia można było słuchać […]

Czytaj więcej

Smutny osiołek

10 czerwca mieliśmy niepowtarzalną okazję ujrzenia umiejętności aktorskich uczniów klasy II. Uczniowie zaprezentowali przed publicznością spektakl pt. „Bajka o smutnym osiołku”. Klasę do występu przygotowała pani Katarzyna Pietrzyk.

Czytaj więcej

Ogrzej się przy nadmorskich wspomnieniach

Zima nadchodzi, już wkrótce Święta Bożego Narodzenia a my zapraszamy na garść wspomnień. Można przy nich nieco się ogrzać. Prezentujemy film nakręcony podczas pleneru w Sianożętach przez klasę III pod kierunkiem pani Kasi Rogowskiej, „Mikołajek […]

Czytaj więcej
Skip to content