ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając z gimnazjalistami o konsekwencjach takowych zachowań jak i również o sposobach zapobiegania problemom alkoholowo – narkotykowym. Na spotkaniu wszystkie trzy klasy mogły się dowiedzieć, co może kogoś spotkać, gdy złamie prawo lub jak mają się zachować, gdy na przykład będą świadkiem jakiegoś przejawu demoralizacyjnego. Na koniec został wyświetlony film o charakterze edukacyjnym, jak przez jeden niemądry wyskok można sobie zniszczyć życie. Wszyscy byli pod wrażeniem wykładu. Podobno już niedługo każda klasa będzie miała szansę osobiėcie porozmawiać z panem Dariuszem Stósem na osobnych zajęciach w poszczególnych klasach.

Vicky


Powiązane artykuły

POGŁOS PLENRU. Bliskie spotkania z Sianożętami.

Kronika pleneru artystycznego Sianożęty 2019 Dzień pierwszy W niedzielę 01.09.2019r. o godzinie 20:00 wyjechaliśmy sprzed szkoły dwoma autobusami. Klasy od 2 do 4 były w jednym, reszta w drugim. Wyruszyliśmy do celu, którym były Sianożęty […]

Czytaj więcej

Góra owoców

23 września klasa IV razem z panią Renatą Mrowcą poszła do Galerii im. Władysława Hasiora na wystawę poświęconą reklamie pt. „Góra owoców”. Prezentacja przyjechała do Zakopanego z górzystego regionu we Włoszech. W galerii przygotowano ekspozycję, […]

Czytaj więcej

„Grupa o mało co taka sama” zagrała dla Absolwentów 2010

Już po raz dziewiąty w naszej szkole odbyła się uroczystość „Profesorów”, podczas której, w ten tradycyjny już dla POSA sposób, pożegnaliśmy opuszczających nas gimnazjalistów z klasy III. „Profesory 2010” zorganizowała Akademia Profesorów, tym razem zamieniona […]

Czytaj więcej
Skip to content