ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak.

Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina 11. Ponieważ właśnie o tej godzinie miały rozpocząć się warsztaty. Kiedy wreszcie ta godzina nadeszła okazało się, że zamiast wykładu będą zajęcia praktyczne. Po krótkim wyjaśnieniu jak uczniowie będą robić zdjęcia, wszyscy wyszli na podwórko i tam prze około 15 minut robili zdjęcia. Takich wyjść było cztery. Każde z nich przyniosło niesamowite efekty. Zdjęcia po każdym wyjściu były wywoływane w klasie. Prawie wszystkie wyszły  niesamowicie.

Fotografia otworkowa jest bardzo ciekawa. Jest to coś nowego, coś o czym nigdy jeszcze nie słyszałam. Bardzo ją polubiłam. Cieszę się, że nasza szkła organizuje tego typu zajęcia– stwierdziła Justyna Mazuś, uczennica klasy VI.

Antonina Kudasik, kl. VIPowiązane artykuły

W laboratorium Dextera!

Można powiedzieć, że miniony tydzień był wyjątkowo szczęśliwy dla uczniów naszej szkoły. Niewiele nauki i dużo słońca. Jednak szczególne szczęście miała klasa druga gimnazjum, która poniedziałek spędziła pomagając przy grze terenowej na Antałówce, a we […]

Czytaj więcej

Kampanii literatów z IX cd.

Zgodnie z wcześniejszymi planami, literaci z klasy IX udali się do Gimnazjum Społecznego, by przedstawić swój projekt popierający powstanie parku kulturowego na terenie Krupówek. Emilka, Olga i Stefania wyjaśniły uczniom czym jest park kulturowy i […]

Czytaj więcej
Skip to content