ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Testy na próbę

15, 16 i 17 grudnia 2010 roku odbyły się w naszej szkole próbne kompetencje dla klasy III Gimnazjum. Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin humanistyczny ( polonistyczno – historyczny ), następnie matematyczno – przyrodniczy i w końcu z języka angielskiego. Po pierwszym dniu uczniowie doszli do wniosku, iż testy są stosunkowo łatwe i nie uczyli się na kolejny egzamin. Niestety miało to swoje skutki, ponieważ nikt nie rozwiązał dobrze zadań otwartych z matematyki i fizyki. Nieliczni podjęli próby, co również nie przyniosło dobrych efektów. Nauczyciele przedmiotów ścisłych zdecydowali, że nie poddadzą się bez walki i będą ćwiczyć z nami do upadłego. Miejmy nadzieję, że odzwierciedli się to w  wynikach właściwych już testów. Pozostaje życzyć im powodzenia!

Aleksandra Chrobak kl. III/g


Powiązane artykuły

Region zwiedzony

29 kwietnia odbyła się druga wycieczka klasy 2 gimnazjum w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Swoją ostatnią wycieczkę ma też za sobą klasa 1 gimnazjum.

Czytaj więcej

Poetyckie zagadki rozwiązane!

27 marca w piątek 2015 roku, o godzinie dokładnie 12.12 w sali koncertowej naszej szkoły odbyła się XIII już Wielka Gala Poezji. Jej zwycięzcami zostali Karolina Fedorowicz z klasy VII i Mieszko Iwaniec z klasy […]

Czytaj więcej

Włączmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyły przygotowania  do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Zespole Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Zakopanem działa sztab Orkiestry. Szefowa sztabu przesyła informacje dotyczące możliwości włączenia się do akcji:

Czytaj więcej
Skip to content