ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Topiki 2011” – znamy już kandydatów

W tym roku nasza szkoła już czwarty raz organizuje wybory na najbardziej wyróżniających się uczniów. Pierwszy etap, czyli wewnętrzne wybory kandydatów poszczególnych klas mamy już za nami.

Przedstawiamy wyniki:

Klasa I – Kasia Snakowska

Klasa II – Wiktoria Chyc

Klasa III – Klimek Byrcyn

Klasa IV – Klimek Hubicki

Klasa V – Kasia Gąsienica

Klasa VI – Kacper Hubicki

Klasa VII – Kuba Topa

Klasa VIII – Nicola Harasimowicz

Klasa IX – Maciek “Marian” Najbor

Od 14 grudnia do 16 lutego trwa drugi etap, w którym uczniowie poszczególnych klas muszą wypromować swoich kandydatów, przestrzegając zasady “fair play”. 17 lutego odbędzie się finał topików 2011, w którym każda klasa ma za zadanie przedstawić pięciominutowy program (może to być śpiew, przemówienie, scenka teatralna itp.). Następnie odbędzie się tajne głosowanie. Każdy z uczniów ma trzy głosy, które oddaje trzem osobom z dziewięciu finalistów (w trzech kategoriach, juniora, juniora starszego oraz seniora).

Hasłem tegorocznych topików są “Gwiazdy Hollywood”, dlatego prosimy o przyjście 17 lutego w odpowiednim przebraniu w dzień finału .

Maryna Stańczewska kl. II/g


Powiązane artykuły

Nauczyciele też wagarują

20.03.15 klasy I i II gimnazjum wybrały się na wagary. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wybrały się na baseny do Białki razem z … wychowawcami.

Czytaj więcej

Nasza absolwentka pokonała całą Polskę!

Katarzyna Lassak- absolwentka naszej szkoły wygrała XVII Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej” zorganizowany przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej

Ogrzej się przy nadmorskich wspomnieniach

Zima nadchodzi, już wkrótce Święta Bożego Narodzenia a my zapraszamy na garść wspomnień. Można przy nich nieco się ogrzać. Prezentujemy film nakręcony podczas pleneru w Sianożętach przez klasę III pod kierunkiem pani Kasi Rogowskiej, „Mikołajek […]

Czytaj więcej
Skip to content