ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły.

Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla wszystkich uczniów klasy, do których uczęszczają. Na zwycięstwo pracowały bowiem całe zespoły klasowe  zarówno w czasie kampanii poprzedzającej wybory jak i podczas samego finału, na którym zobaczyliśmy promujące kandydatów projekty. Nagrody ufundowała Rada Rodziców POSA.

Przypomnijmy formułę konkursu. Każda klasa wybiera swojego kandydata na Topika. Od tego momentu zadaniem całego zespołu jest promowanie swojego wybrańca, tak, by ostatecznie doprowadzić do jego zwycięstwa. Najważniejszym momentem jest finał – decydujące starcie, ostatni moment, w którym można przekonać wszystkich uczniów do głosowania na swojego kandydata. W tym roku uciekano się do różnych sposobów. Były prezentacje filmowe, kabaretowe parodie znanych teleturniejów, mini spektakle, pokazy siły i sprawności fizycznej a’la Salto Mortale, koncert i nawet poczęstunek smacznymi kanapkami udekorowanymi wyborczymi hasłami.

Publiczność bawiła się wyśmienicie, a cała impreza odbywała się pod hasłem Hollywood. W tłumie spotkać można było nie jednego Charlie Chaplina, Coco Chanel czy Audrey Hepburn oraz wiele postaci, które były po prostu gwiazdorskie.

(red)


Powiązane artykuły

Twórcze Szaleństwo

W październiku w ramach zajęć biologii z panią Pauliną Zimak klasa pierwsza gimnazjum prezentowała modele komórek roślinnych, zwierzęcych lub bakterii. Projekty zleciła pani Paulina wszystkim uczniom w ramach realizowania tematu „Komórkowa budowa organizmów”.

Czytaj więcej

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu. Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, […]

Czytaj więcej
Skip to content