ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Młodzi artyści

W poniedziałek 14 marca, w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów strunowych. O godzinie 17.00 w sali koncertowej ZPSA zgromadzili się uczniowie w różnych kategoriach wiekowych. Artyści zaprezentowali nam po jednym z utworów, które przygotowali w tym roku szkolnym, pod nadzorem nauczycieli takich jak: pan Cezary Wagner, pan Stanisław Lubowicz, pan Krzysztof Sadłowski, pani Zofia Ziach, pani Ilona Latocha-Dylewska, pani Grażyna Knapik-Dąbrowska oraz pani Teresa Piwowarczyk. Wykonali dzieła najwybitniejszych kompozytorów min. J.S.Bacha, W.A.Mozarta, G.F.Haendla itp.

Jak większość z nas, uczniowie delikatnie się stresowali przed wyjściem na scenę, jednak pomimo nerwów doskonale sobie poradzili. Dzieci były dzielnie wspierane przez zgromadzonych na sali, a wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni poziomem reprezentowanym przez młodych artystów.

Zuzanna Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Amerykański śpiew

26.03.2018r. w kościele św. krzyża odbył się koncert amerykańskiego licealnego chóru z Minesoty. – Śpiewali wielkanocne i pasyjne utwory – relacjonuje jedna z uczennic naszej szkoły, Paulina Socha, która wysłuchała koncertu.

Czytaj więcej

Połknęli bakcyla biologii

Klasa druga gimnazjum złapała bakcyla w kwestii plakatów związanych z drzewami.

Czytaj więcej

Wspomnienie o Wisławie Szymborskiej

16 kwietnia 2014 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum POSA z panem Michałem Rusinkiem.

Czytaj więcej
Skip to content