ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka fakultetu muzycznego Zespołu Szkół Artystycznych wystąpiła Katarzyna Lassak z II gimnazjum z utworem „Medytacja” Masseneta z opery „Tais”, przy akompaniamencie Tomasza Gronkowskiego. Innymi przedstawicielami naszej szkoły dziennej byli: pianista z IV klasy POSA (Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej), Bronek Gębik na wiolonczeli i Jan Kudasik na fortepianie. Duże oklaski i słowa uznania otrzymał również duet akordeonowy z popołudniowej szkoły muzycznej (w składzie Bartek Polak i Daniel Młynarczy), którzy wraz z Kasią został wytypowany przez naszą szkołę do wyjazdu na koncert Towarzystwa Promocji Talentów Pt. ”Dla sztuki” na zamku w Żywcu. Jest to koncert zorganizowany dla uczniów szkół muzycznych I i II st. z całej Polski. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 3 kwietnia. Wszystkim uczestnikom audycji gratulujemy występu i życzymy powodzenia w dalszej pracy!

Bartek Król – Józaga


Powiązane artykuły

Kopciuszek, cyrkowiec, czy Królowa Śniegu?

31 marca, w kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się pokaz teatralny klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Artyści zaprezentowali trzy sztuki. Klasa pierwsza wystąpiła jako artystyczna grupa cyrkowa, przedstawiając wiersze znanych polskich […]

Czytaj więcej

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej

W świecie Bogdana Kiwaka widzianym Camerą Obscurą

Do naszej szkoły w piątkowe popołudnie (19.11.2010 r.) zawitał fotografik, Bagdan Kiwak, który zajmuje się nietypową formą fotografii, mianowicie robieniem zdjęć za pomocą Camery Obscura. Technika ta polega na tym, że w jakimś pudełku, lub […]

Czytaj więcej
Skip to content