ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najmłodsi na nowotarskiej scenie

W kwietniu w nowotarskiej szkole muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina, po raz trzeci w historii odbył się „Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla najmłodszych”. Wzięli w nim udział także najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie pani Marii Lafarowicz – Trościanki – naszej nauczycielki fortepianu: Małgorzata Orawiec i Mikołaj Motyka z POSA, oraz Natalia Guzik z PSM – uczennica pani Danuty Marduły. W konkursie tym wzięły udział dzieci ze szkół muzycznych Nowego Targu, Szczawnicy, Rabki i Zakopanego. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Bartek Król – Józaga, kl. II/g


Powiązane artykuły

Szkolne upiory! Halloween!

29 października 2014 r u nas w szkole będziemy świętować nietypowe, straszne święto – Halloween.

Czytaj więcej

Wiosenne starcie pod Nosalem

4 marca 2016 roku, pod Nosalem odbyły się zawody narciarskie naszej szkoły. Długo oczekiwane spotkanie szkolnych narciarzy i snowboardzistów, mimo trudnych warunków pogodowych odbyły się. Organizatorzy postarali się, aby stok był odpowiednio przygotowany do zjazdu.

Czytaj więcej

Slamowa Przygoda

25 listopada w sali koncertowej ZPSA odbył się finał warsztatów ze Slamu Poetyckiego, który wygrała Aleksandra Banak.

Czytaj więcej
Skip to content