ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nocne szaleństwo „Czarnych Jeźdźców”

14 maja, w sobotę o godzinie 20.30 w ogrodach DW Jurek, w ramach zakopiańskiej nocy muzeów odbyły się dwa koncerty zespołów naszej szkoły: orkiestry szkolnej pod batutą pana Cezarego Wagnera i grupy „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” prowadzonego przez pana Tomasza Palucha.

Był to już trzeci większy koncert zespołu „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” w składzie: Zuzanna Wiercioch – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, Jurek Gut – klawisz oraz Karol Łazarczyk, który przygotował wizualizacje. Publiczność usłyszała pięć utworów, za które podziękowała gromkimi brawami. Widzowie zażyczyli sobie aż dwóch bisów. Po raz kolejny ogromnym sukcesem zakończyło się wykonanie piosenki o roboczej nazwie „Skyline”, kompozycji Michała Palucha. Koncert trwał około pół godziny. Poprzedził go występ orkiestry szkolnej pana Cezarego Wagnera, która zagrała koncert gitarowy Antoniego Vivaldiego (solista Michał Paluch, basso continuo – Adela Mędoń). Zaprezentowane zostały także prace plastyczne naszych uczniów, które zostały przygotowane pod okiem p. Renaty Mrowcy oraz Lidii Rosińskiej. Po spotkaniu w ogrodach wszyscy mogli udać się w dalszą podróż po zakopiańskich muzeach.

Filmowe relacje z koncertu można zobaczyć na stronie www. ilovezakopane.pl. Poniżej fragmenty koncertu.

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów

\”Jeźdźcy\” na nocy muzeów Alanis Morisette

no images were found


Konrad Jonek, kl. III/g


Powiązane artykuły

Sukcesy literackie

Miniony miesiąc przyniósł naszej szkole sporo dobrych wiadomości o sukcesach naszych uczniów w konkursach literackich.

Czytaj więcej

Trupa pana Dropsa. Premiera spektaklu online.

Nadrabiamy jeszcze zaległości z czasów nauki zdalnej. Kilka dni temu, podczas pokazu poplenerowego premierę miał spektakl teatralny pt. „Trupa pana Dropsa” przygotowany pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora przez zeszłoroczną klasę VI.

Czytaj więcej

Z wizytą w warzywniaku

Na jednej z lekcji biologii ławki w klasie drugiej gimnazjum zamieniły się w urodzajne i kolorowe stragany owocowo-warzywne . Uczniowie tworzyli projekty na temat ,,Owoce i Warzywa Świata” w formie plakatów i map trójwymiarowych, gier […]

Czytaj więcej
Skip to content