ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pływali „artystycznie”

<b>Maciej Najbor, zdobywca I miejsca</b>

Od wtorku do środy w Zakopanem trwały zawody pływackie, w których nasi uczniowie brali bardzo czynny udział. Odbyła się trzecia edycja I zakopiańskiej ligi pływackiej, którą rozegrano w Aqua Parku i w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.

Zawody te miały na celu propagowanie sportu wśród młodzieży jak i również wyłonienie najlepszej pływaczki i pływaka. Nasi uczniowie, którzy o miejsca na podium wytrwale walczyli zdobyli następujące lokaty w swoich kategoriach:

Adela Mędoń – 2 miejsce (III gimnazjum)

Maciej Najbor – 1 miejsce (III gimnazjum)

Konrad Jonek – 2 miejsce (III gimnazjum)

Justyna Sikora – 2 miejsce (VI podstawówka)

Mira Fecko – 2 miejsce ( IV podstawówka)

Małgorzata Orawiec – 3 miejsce (II podstawówka)

Sztafeta gimnazjalistów w składzie: Adela Mędoń, Maryna Byrcyn, Maciej Najbor, Konrad Jonek – 2 miejsce.

Vicky

Na zdjęciu Maciej Najbor, zdobywca I miejscaPowiązane artykuły

Najmłodsi dla Świętego Mikołaja

6 grudnia 2021 roku w odbył się Koncert Mikołajkowy. Wzięły w nim udział klasy od I do III. Uczniowie prezentowali swoje talenty muzyczne przed Św. Mikołajem.

Czytaj więcej

Tatrzańskie wycieczki

Klasy V i VI w październiku skorzystały z oferty edukacyjnej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uczniowie uczestniczyli w wycieczkach w Tatry zorganizowanych przez pracowników TPN. Wybrał się na nie z nimi pani Agnieszka Gąsienica-Walczak, która uczy w […]

Czytaj więcej

Mikołajkowe tradycje

6 grudnia, jak co roku, odbyły się w naszej szkole Mikołajki dla klas od I do III, na których pierwszoklasiści zagrali na  swoim pierwszym w życiu koncercie odbywającym się dodatkowo w obecności Świętego Mikołaja. Najmłodsi  […]

Czytaj więcej
Skip to content