ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się muzyką Mozarta, Suzkiego, Webera i innych w wykonaniu duetów fletowych: Anna Grzegorczyk i Magdalena Smolińska, Wanessa Szot i Hanna Gąsienica-Kaspruś, jak również duetu flet i fortepian: Wanesy Szot i Mikołaja Motyki. Cały koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, wprowadzająca bardzo miłą i zabawną atmosferę. Kiedy programowa audycja miała dobiegać końca, na scenę weszli uczniowie klasy gitary, aby zaprezentować swój program. Po kolei wystąpili: Kacper Borkowski, Jakub Bachleda-Szeliga i Maciej Najbor. Swoją grą wprowadzili oni sympatyczną, biesiadną, a nawet lekko taneczną atmosferę. Trzeba zauważyć, że cała audycja była bardzo kameralna, a widowni bardzo podobały się wykonania naszych uczniów, co można było wywnioskować po ogromie braw.

Aleksandra Chrobak, kl. III gimnazjum

no images were foundPowiązane artykuły

Powrót z Pleneru – Puls Pleneru

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy IX zajmowała się przygotowywaniem telewizyjnych wiadomości plenerowych „Puls Pleneru” .  Zapraszamy do oglądania – dzięki […]

Czytaj więcej

Popisowe etiudy

W piątek 14 listopada w sali koncertowej POSA odbył się klasowy popis gry etiud klas II i III. Uczniowie zagrali popisowe utwory, które zaprezentowali przed widownią wśród której znaleźli się przede wszystkim rodzice.

Czytaj więcej

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch […]

Czytaj więcej
Skip to content