ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Już prawie po dyplomie

Pierwsza część dyplomu już za szóstoklasistami. Uczniowie ostatniej klasy podstawówki w POSA mieli egzaminy w piątek 27 maja, 30 maja w poniedziałek i 31 maja we wtorek. Pierwszego dnia, czyli w piątek zagrały pianistki. Ich średnia ocen wynosiła 4.5. Po weekendzie w poniedziałek były przesłuchania ze skrzypiec i gitar. Skrzypkowie uzyskali średnią ocen 4.2; natomiast gitarzyści 4.5. We wtorek ostatniego dnia dyplom zagrali klarneciści, którzy uzyskali średnią ocen 4. Jako klasa wypadli nie najgorzej ze średnią 4.3. Niestety to jeszcze nie koniec egzaminów i dobra średnia ocen może się zmienić. 6 czerwca w najbliższy poniedziałek odbędą się egzaminy z kształcenia słuchu i audycji muzycznych. Gratulujemy już uzyskanych ocen i życzmy powodzenia przy uzyskiwaniu kolejnych!

Tosia Kudasik, kl. VI


Powiązane artykuły

Czy to już koniec?

Koniec semestru nadchodzi wielkimi krokami. Do dzisiaj (piątku, trzydziestego stycznia) nauczyciele będą wystawiać ostateczne stopnie i dawać uczniom ostatnie uwagi.

Czytaj więcej

Czas na wspomnienia

Niedawno obchodziliśmy święto Wszystkich Zmarłych i Zaduszki. Wtedy to od szkoły mieliśmy wolne (30.10 do 01.11). Wielu z nas udało się na groby naszych bliskich, ale także na mogiły osób wybitnych. W Zakopanem osoby zasłużone […]

Czytaj więcej
Skip to content