ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch i gościnnie Anna Seman – wokal, Michał Paluch – gitara akustyczna, Maciej „Marian” Najbor – gitara elektryczna, Konrad Jonek – bas, Mateusz Hulbój- perkusja, poprowadzona przez pana Tomasza Palucha rozpoczęła swój występ o godz. 20:30. Od pierwszych sekund robiła świetny show. Koncert zapoczątkowały utwory takich wykonawców jak: Ray Charles-“I’ve go a woman”, JJ Grey’s and Morfo – “Hide & See”, Steve Earle –“I Feel Alright” ,Alanis Morissette – “You learn”, Outkast – “Roses”. W dalszej kolejności zespół zaprezentował nowe piosenki z udziałem wokalistki Anny Seman, mianowicie Keziah Jones – „Beautiful Emilie” i Fat Freddy’s Drop – „Roady.” Wykonano też kilka utworów autorstwa Michała Palucha. Artystom udało się porwać całą salę, każdy zaczął skakać, śpiewać. Najbardziej spontaniczny moment koncertu był w czasie, kiedy Zuzanna zaczęła dziękować swoim fanom i składać życzenia solenizantom obchodzącym w tym dniu urodziny. Nikt nie zapomniał również o zbliżającym się dniu narodziny naszej gwiazdy – Panny Zuzanny, nagrodzonej gromkimi brawami. To było ponad półtorej godziny porywającej muzyki, która spełniła swe zadanie. Sądzę, że wszystkim obecnym podobał się rozmaity dobór piosenek i każdy z obecnych dobrze się bawił.

Alicja Sabatowicz, kl. II/g


Powiązane artykuły

„DACH” wśród uczniów

W czwartek 24 marca br. w naszym gimnazjum został zorganizowany przez nauczyciela języka niemieckiego – pan Sebastiana Cygana – konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (DACH – Niemcy, Austria, Szwajcaria i Lichtenstein). Był to konkurs przeznaczony […]

Czytaj więcej

Przybiegły nagrody

W listopadzie wręczone zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Nagrody przyznawane były za wysoką frekwencję w codziennych biegach, podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik. Zazwyczaj […]

Czytaj więcej

Kasia do boju!

Kasia Pilarska z klasy IX została przewodniczącą samorządu szkolnego w roku 2013/2014 w POSA. Jej współpracownikami zostali: Maja Paluch kl. II, Oskar Czapliński kl. III, Kasia Snakowska kl. IV, Miłosz Marcisz kl. V, Sabina Kowalczyk […]

Czytaj więcej
Skip to content