ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk.

Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl oparty na książce „Przygody Mikołajka”. Zabawnie odegrane sceny ze szkolnego życia rozbawiły zgromadzoną w sali koncertowej publiczność a momentami nawet samych młodych aktorów. Było to przedstawienie podsumowujące całoroczną pracę piątoklasistów na zajęciach teatralnych.

Najmłodsze klasy wystąpiły za to w tym roku szkolnym już po raz drugi. Tym razem uczniowie zajęli się piosenką. W Kawiarni Teatru Witkacego zorganizowali mały festiwal prezentując znane i mniej znane przeboje od „Przybyli ułani” po hity Dody. Każdy z utworów był dodatkowo opracowany także choreograficznie. Artystom śpiewającym towarzyszyły solowe i zespołowe wstępy taneczne.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej

Wybraliśmy tegorocznych TOPIKÓW

8 lutego w naszej szkole odbył się finał Topików 2010. Kandydaci z wszystkich klas walczyli o tytuł Topika 2010. W tym roku motywem przewodnim szkolnego święta było “królestwo bajkowe”. Od rana na szkolnych korytarzach można […]

Czytaj więcej

Pomagamy zwierzętom

W szkole trwa akcja pomocy Fundacji ,,Zwierzęta Podhala”. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Czytaj więcej
Skip to content