ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koniec roku – życzymy udanych wakacji

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom  i nauczycielom w dniu zakończenia roku szkolnego. W związku z tym tegoroczna uroczystość w naszej szkole odbyła się w atmosferze piknikowej, na tarasie przy Białym Domu. Podczas ostatniego, w tym roku szkolnym, spotkania w szkole dla zebranej publiczności zagrały dwa zespoły: duet Kasi Lassak i Maćka Kiełpińskiego i zespół „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy”. Natomiast w szkolnym ogrodzie można było oglądać dwie wystawy: „Turcja 2011” przygotowaną pod kierunkiem pani Renaty Mrowcy i pani Ewy Czerwieniec oraz tajemniczą wystawę „X” (składającą się z serii zdjęć wykonanych przez niemal wszystkich uczniów naszej szkoły w programie Photo boof), której pomysłodawcą był pan Tomasz Paluch a wykonawcami Maciej Najbor i Konrad Jonek z kl. III/g.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych wakacji.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Junior reporter: Najmłodsi w Tatrach

Od 1 do 3 czerwca klasy I, II i III szkoły artystycznej przebywały na plenerze w Dolinie Roztoki.

Czytaj więcej

Pierwszaki na scenie

Nasi najmłodsi uczniowie wystąpili w swoim pierwszym karnawałowym koncercie. Była to okazja, aby popisać się zdobytymi umiejętnościami.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Życzymy Świąt wypełnionych radością i spokojem, pogody ducha i pomyślności. Obyśmy w nadchodzącym Nowym Roku zapomnieli słowa „zdalna” i „obostrzenia”. Wraz z życzeniami przesyłamy fotograficzne kartki świąteczne, które przygotowali (techniką „malowania światłem”) uczniowie z Fakultetu […]

Czytaj więcej
Skip to content