ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrotu czas nadszedł…

Fot. Krzysztof Wiśniowski

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki.

Plener odbył się w nadmorskiej wsi Dźwirzyno, 20 km od popularnego wśród turystów Kołobrzegu. Trwał w sumie 14 dni: od 2 do 16 września. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi. Owoce pracy uczniów będzie można obejrzeć na poplenerowej wystawie, której premiera odbędzie się 28 października br. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji (dawne TTA) przy ul. Kasprusie o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Po wystawie przedstawimy niektóre prace także na naszej stronie.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Świąteczne życzenia z intencją od klasy piątej

Drodzy mieszkańcy Zakopanego, Życzę Wam lepszych polityków, dużo terenów zielonych a przede wszystkim wyeliminowania smogu. Oliwka

Czytaj więcej

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa III.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa III:

Czytaj więcej

Czy można uzdrowić Don Kichota

Pod koniec lutego chętne osoby z gimnazjum wybrały się do Teatru Witkacego na spektakl pt. “Don Kichot uleczony”. Opowiadał on o przygodach mężczyzny, który śnił na jawie, że jest rycerzem. Można by zadać sobie w […]

Czytaj więcej
Skip to content