ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powiało strachem w naszej szkole…

Fot. Judyta Gustek

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy bohaterów ze strasznych kreskówek….

Całą imprezę zorganizowały Panie Magdalena Łukasik i Karolina Sikorska – nauczycielki języka angielskiego w naszej szkole. Klasa IV pod opieką pani Magdy przygotowała krótkie przedstawienie w języku angielskim. Każda z klas gimnazjum miała natomiast za zadanie przygotować przedstawienie/film czy inny rodzaj krótkotrwałej rozrywki dla uczniów szkoły podstawowej. Niestety, ku niezadowoleniu uczniów z powodów technicznych nie wszystko udało się zrealizować według planu

Klasa pierwsza przygotowała „straszny teledysk” do popularnej piosenki zespołu „Lordi”, który dla pocieszenia zainteresowanych zostanie przedstawiony prawdopodobnie na dorocznym „POSA Music Show”. Na tej samej szkolnej imprezie najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany film II gimnazjum, który niestety również nie udało się przedstawić. Trzecia klasa gimnazjum natomiast w tym roku spisała się wyśmienicie, robiąc przed uczniami przygotowany pokaz mody, czyli prezentację „upiornych” bohaterów filmowych i bajkowych… Każdy uczeń przebrał się za wybraną postać i przy kilku zdaniach opisu wystąpił na podium. Dodatkiem do imprezy był krótkometrażowy film stworzony przez Szymona Rzankowskiego – ucznia III kl. Gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy wykonawcom.

Bartek Król, kl. III/g

no images were foundPowiązane artykuły

Conrad na łonie natury

24 maja dwie uczennice gimnazjum- Aleksandra Piwowar i Aleksandra Banak wraz z nauczycielką polskiego Panią Grażyną Malinowską udały się na skwer im. Josepha Conrada, aby wziąć udział, w organizowanym przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe oraz Burmistrza […]

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Życzymy Świąt wypełnionych radością i spokojem, pogody ducha i pomyślności. Obyśmy w nadchodzącym Nowym Roku zapomnieli słowa „zdalna” i „obostrzenia”. Wraz z życzeniami przesyłamy fotograficzne kartki świąteczne, które przygotowali (techniką „malowania światłem”) uczniowie z Fakultetu […]

Czytaj więcej

Śniadanko w piątej klasie

Pani Karolina Jędrysiak swojej klasie V zorganizowała ciekawą, pouczającą i … smaczną lekcję wychowawczą. Uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo się odżywiać. Zajęcia były nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. Było pysznie! (red)

Czytaj więcej
Skip to content