ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

65 lat za nami

2 grudnia br. o godzinie 17.00 odbył się koncert z okazji Jubileuszu 65-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zakopanem. Imprezę tę uświetniły koncerty zespołów szkolnych: chór pod kierownictwem Pani Mirosławy Lubowicz oraz orkiestra pod batutą Cezarego Wagnera gościnnie z solistami: Panem Januszem Miryńskim (skrzypce), Panem Markiem Ciesielskim (klawesyn) oraz uczennicą naszej szkoły – Katarzyną Lassak (skrzypce). Widzowie mogli równie oglądnąć przedstawienia taneczne oraz wokalne kilku grup szkolnych. Cała impreza bez wątpienia bardzo dobrze podsumowała 65-letnią pracę Szkoły Muzycznej.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Nieznane zakamarki historii

15 grudnia 2010 roku, dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Konrad Jonek, wraz z panią od historii, Ireną Świerczyńską udali się do Gimnazjum numer 1 w Zakopanem, aby napisać II etap olimpiady historycznej. Uczniowie […]

Czytaj więcej

Po chorągiewce na podium

10 marca 2018 roku w Dolinie Chochołowskiej odbył się XXX memoriał Jana Strzeleckiego. W tych zawodach skiturowych brali również udział nasi uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium.

Czytaj więcej

Teatralne myślenie

W środę, 9 października 2013 roku, kilkunastu uczniów VII, VIII i IX klasy Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej pod opieką p. Ewy Czerwieniec, kierownika sekcji artystycznej naszej szkoły, udało się do Teatru Witkacego w Zakopanem na […]

Czytaj więcej
Skip to content