ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Ruszyła promocja klasy V

Klasa V naszej szkoły rozpoczęła pracę nad własną stroną internetową! Już od kilku tygodni trwają prace klasy pod przewodnictwem wychowawczyni – Pani Ewy Czerwieniec i pomocy technicznej pana Tomasza Palucha. Każdy uczeń ma dostęp do tzw. „wewnętrznej” części strony i jako administrator przedstawia za pomocą zdjęć i tekstu siebie na forum sieci. Jest to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie w historii naszej szkoły. Widząc postępy piątoklasistów serdecznie zapraszamy wkrótce do zapoznania się z ich pracą i z nimi samymi!

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej
Skip to content