ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zuza i Bartek wyróżnieni

Zuzanna Zarycka i Bartek Król – Józaga, uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX zostali wyróżnieni w III Ogólnopolskim Konkursie Małych Form Dokumentalnych „Świat wokół mnie”.

Na organizowany przez   Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku konkurs nadesłano 36 filmów. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie za film „Skok w emocje” za „ukazanie realizacji pasji do rowerowego „downhillu” z wykorzystaniem różnych elementów filmowego języka”.
Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane publiczności na podsumowaniu konkursu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

(red)


Powiązane artykuły

Kino również sztuką

Uczniowie z fakultetu plastycznego z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w artystycznym wydarzeniu, jakim był Pokaz Filmów o sztuce.

Czytaj więcej

Klasa V i VI w Krakowie

W minionym tygodniu klasy V i VI Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odwiedziły Kraków. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach sztuki romańskiej, zwiedzali podziemia krakowskiego Rynku Głównego i na zakończenie obejrzeli film w kinie. Wycieczka rozpoczęła się od […]

Czytaj więcej

Zdolni recytatorzy

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Warek-Leks wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich. Wrócili jako laureaci jednego pierwszego, dwóch drugich miejsc i wyróżnienia.

Czytaj więcej
Skip to content