ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to bardzo pozytywnie nastawiona i młoda nauczycielka. W kadrze nauczycielskiej jest jeszcze nowy młody nauczyciel. Pani Paulina Zimak – od tego roku będzie nas uczyć chemii. Mimo, że to trudny przedmiot współpraca zapowiada się bardzo fajnie. Pani Paulina jest świeżo po studiach biologiczno chemicznych i właśnie zaczyna studia doktoranckie. Miejmy nadzieję, że obu paniom spodoba się w naszej szkole i pokochają ją tak samo jak my. Życzymy powodzenia w nauce z uczniami POSA !

Maria Przekupień, kl. IX


Powiązane artykuły

Smutny osiołek

10 czerwca mieliśmy niepowtarzalną okazję ujrzenia umiejętności aktorskich uczniów klasy II. Uczniowie zaprezentowali przed publicznością spektakl pt. „Bajka o smutnym osiołku”. Klasę do występu przygotowała pani Katarzyna Pietrzyk.

Czytaj więcej

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając […]

Czytaj więcej

Ostatnie egzaminy

14 czerwca uczniowe klas ósmych i trzecich gimnazjum poznają wyniki egzaminów, które odbyły się w kwietniu.

Czytaj więcej
Skip to content