ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo lubią to robić a teraz postanowiły tym podzielić z innymi. Powodem swtorzenia klasowego kanału filmowego było również to, że w tym roku na plenerze fakultet literacki z tej klasy kręcił „Puls Pleneru” – czyli plenerowe wiadomości, które chciał udostępnić w sieci.

Kanał nazywa się „Klasa IX” i jak dotąd pojawiły się na nim trzy odcinki tegorocznego Pulsu Pleneru, oraz film z ubegłogorocznych Topików, czyli corocznej szkolnej imprezy. Klasa IX zapowiada, że wkrótce pojawi się więcej filmów.

Oto linki do powyższych filmików:

http://www.youtube.com/channel/UCLObq5AMkAbUFASMRa97nug?feature=results_main

ola/ kl. IX


Powiązane artykuły

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej

Najtrudniej było wyjeżdżać. Wspomnienia z Mikoszewa.

Podsumowując plener w Mikoszewie zapraszamy do poczytania krótkich wspomnień napisanych przez uczniów klasy IV i V. Są też zdjęcia

Czytaj więcej
Skip to content