ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu.

Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, ze wirusy były w ośrodkowym basenie. Niektórzy twierdzą, że to bypo prostu pokusa kąpieli w morzu nawet podczas chłodnych dni.

Chociaż wszyscy chcą wyzdrowieć nikomu się to nie udaje, ponieważ każdy zaraża się od każdego. Dotyczy to nawet nauczycieli. Bywały dni, w których w wyniku braku nauczycieli klasy gimnazjalne miały bardzo mało lekcji i większość dnia spędziły na zastępstwach.

Życzymy wszystkim powrotu do zdrowia.

Wiktor’, kl. IX


Powiązane artykuły

Powrotu czas nadszedł…

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki. […]

Czytaj więcej

Tatrzańskie wycieczki

Klasy V i VI w październiku skorzystały z oferty edukacyjnej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uczniowie uczestniczyli w wycieczkach w Tatry zorganizowanych przez pracowników TPN. Wybrał się na nie z nimi pani Agnieszka Gąsienica-Walczak, która uczy w […]

Czytaj więcej
Skip to content