ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita Podkowa a scenarzystą – Aneta Chruścińska – Charlikowska (absolwentka naszej szkoły).

Charakter całemu przedstawieniu nadał ciekawy pomysł na pokazanie życia poprzez taniec. Tancerzami byli:
 Emilia Nagórka (kobieta drzewo)
, Dominik Piejko (mężczyzna)
, Natasza Leśniak (kobieta muszla), 
Dominika Gryz (kobieta filiżanka)
, Hanna Zbyryt (kobieta klucz).
Spektakl skupia się na przedstawieniu uczuć takich jak miłość i przyjaźń. Projekt taneczny był zrealizowany według pomysłów i wizji artystycznych samych aktorów.

Muzyka, która jest grana na żywo, jest podkładem do tańca, potęgującym doznania artystyczne i pozwalającym widzowi wejść w temat spektaklu. Grał zespół w składzie: Łukasz Wiercioch (perkusja)
, Marcin Chryczyk (gitara basowa), 
Jakub Hubicki (akordeon).

Maria Przekupień
. kl. IX


Powiązane artykuły

Przybiegły nagrody

W listopadzie wręczone zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Nagrody przyznawane były za wysoką frekwencję w codziennych biegach, podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik. Zazwyczaj […]

Czytaj więcej

Matematyka królową nauk…. Test szóstoklasistów.

We wtorek (05.04.11) w całej Polsce wszyscy uczniowie szóstych klas podstawowych napisali test sprawdzający ich wiedzę. O godzinie 9.00 również w naszej szkole szóstoklasiści zasiedli do testu. Tegorocznym tematem przewodnim była matematyka i jej historia. […]

Czytaj więcej
Skip to content