ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sukcesy literatów na „Lipie”

Wśród laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Lipa” znalazło się wielu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Nasi uczniowie od lat biorą udział w tym konkursie i zawsze odnoszą spore sukcesy. Można więc powiedzieć, że jest to naszą szkolną tradycją. W tym roku kultywowali ją: Anna Grzegorczyk („Lubię globus…”), Agnieszka Utracka ( „Nie mogę spać…”), Karolina Fedorowicz ( „But”), Anna Lassak („Czekamy na prezenty”), Anna Gąsienica-Byrcyn („To jest zima”), Rufin Podleśny („Rycerz”), Klemens Hubicki („Kuźnia”), Agnieszka Król-Józaga („Niebiańskie zabawy Zeusa”), Jan Kudasik („Orkiestra”).

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Agat.


Powiązane artykuły

Pierwsze skrzypce

W czwartek, 30 listopada 2017r. odbyły się audycje klas skrzypiec. Przesłuchania zaczęły się o godzinie 17.00, kiedy to uczestnicy wstąpili na scenę do wspólnego zdjęcia w Sali Koncertowej.

Czytaj więcej

Włączmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyły przygotowania  do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Zespole Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Zakopanem działa sztab Orkiestry. Szefowa sztabu przesyła informacje dotyczące możliwości włączenia się do akcji:

Czytaj więcej

Powrotu czas nadszedł…

16 września powróciliśmy z dwutygodniowego pleneru “Dźwirzyno 2011” – wśród “weteranów plenerowych” jednogłośnie ogłoszony jednym z najlepszych. Plener okazał się pracowity i owocny: miały miejsce liczne warsztaty wśród uczniów zarówno klas gimnazjalnych jak i podstawówki. […]

Czytaj więcej
Skip to content