ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przebierańcy opanowali Salę Lustrzaną

8.II. 2013 w sali lustrzanej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zebrali się wszelkiego rodzaju przebierańcy w postaci uczniów klas I-III naszej szkoły. Najpierw odbył się koncert młodych muzyków, na którym obowiązywały karnawałowe kostiumy. Dzieci miały też okazję uczestniczyć w zabawie.

I tak kilkudziesięciu uczniów w maskach księżniczek, króliczków, czarodziei i piratów uczestniczyło w grach przygotowanych przez klasę IX oraz Parlament Uczniowski. Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem wychowawczyń Pani Anny Maciejewskiej, Pani Justyny Jasiorkowskiej oraz Pani Katarzyny Rogowskiej. Niezastąpiony, jak zwykle okazał się Adrian Schabenbeck, który zajął się stroną techniczną imprezy.

Agat.


Powiązane artykuły

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Czytaj więcej

Artyści jako wolontariusze

15 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczniowie naszej szkoły zebrali 28 025 zł

Czytaj więcej

65 lat za nami

2 grudnia br. o godzinie 17.00 odbył się koncert z okazji Jubileuszu 65-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zakopanem. Imprezę tę uświetniły koncerty zespołów szkolnych: chór pod kierownictwem Pani Mirosławy Lubowicz oraz orkiestra […]

Czytaj więcej
Skip to content