ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Dzień przed 14 lutym ustawiliśmy skrzynkę, do której wrzucać można było swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami. Już od pierwszych godzin cieszyła się ona popularnością. Magii tego święta dali się unieść wszyscy uczniowie od pierwszaków, aż po ostatnią klasę dziewiątą. Świecąca kolorowymi lampkami skrzynka świętego Walentego wypełniła się prawie po brzegi. 14 lutego zebraliśmy jeszcze ostatnie walentynki i rozpoczęliśmy rozdawanie listów. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment.

Tego typu akcja w naszej szkole organizowana była po raz pierwszy, a cieszyła się dużą po popularnością. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę, a szczególnie Adrianowi Schabenbekowi za pomoc. Mam nadzieję, że „Poczta Walentynkowa” za rok znowu rozpocznie swoją działalność.

Przewodniczącą PU, Agata Krząstek


Powiązane artykuły

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita […]

Czytaj więcej

ZAKOPANE POD LUPĄ

W piątek, 15 kwietnia uczniowie klasy pierwszej gimnazjum udali się na wycieczkę z cyklu lekcji terenowych z Wiedzy o Regionie po Zakopanem. Wycieczkę jak zwykle poprowadził pan Maciej Pinkwart. Była to piesza wycieczka po Zakopanem […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Najmłodsi w Tatrach

Od 1 do 3 czerwca klasy I, II i III szkoły artystycznej przebywały na plenerze w Dolinie Roztoki.

Czytaj więcej
Skip to content