ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kulig z nocną panoramą Zakopanego w tle

W piątek, 15 lutego klasa VI wraz ze swoją wychowawczynią skorzystała z uroków tegorocznej zimy i wybrała się na kulig. Wyprawa odbyła się wieczorową porą, więc dodatkową atrakcją były pochodnie oświetlające sanie  i piękne widoki na nocne Zakopane.

Wycieczka rozpoczęła się wyjazdem kolejką na Gubałówkę, bo na jej szczycie czekały na szóstoklasistów sanie. Przejazd zakończył się na Rafaczówkach, gdzie rozpalono ognisko i można było upiec kiełbaski. Po obfitym i smacznym posiłku przyszedł czas śnieżne zabawy. Ogromne wrażenie zrobił na wszystkich widok roztaczający się ze szczytu Gubałówki. Nocne, rozświetlone  Zakopane wyglądało tego dnia przepięknie.

(ecz)


Powiązane artykuły

Tatrzańskie przygody

8 kwietnia rozpoczął się cykl wycieczek z wiedzy o regionie. Każda z klas gimnazjalnych uda się na dwie takie wycieczki i każdy z uczniów będzie musiał napisać sprawozdanie z jednej z nich aby otrzymać ocenę […]

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Literacka eksploracja.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień siódmy i ósmy W weekend odbywały się warsztaty ebru, tureckiej techniki malowania na wodzie. Warsztaty prowadziła pani Marta Puchłowska. Wykonane przez nas prace przenosiliśmy do drugiego budynku, aby tam wyschły.  […]

Czytaj więcej

Ćwierć wieku za nami

29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów naszej szkoły połączony z koncertem.

Czytaj więcej
Skip to content