ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Głosowanie na film naszych gimnazjalistek – do 5 marca

Jak już pisaliśmy, film naszych gimnazjalistek – Aleksandry Hulbój, Marii Szatkowskiej i Marii Przekupień dostał się do finału ogólnopolskiego konkursu filmowanego organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zachęcamy do głosowania na nagrodę internautów.

W ramach kursu filmowego realizowanego na zajęciach scenariuszy w klasie trzeciej gimnazjum „Filmoteka Szkolna: Akcja!” fakultet literacki podzielił się na dwie grupy. Każda z nich uczestniczyła w kursie, którego finałem było stworzenie od podstaw własnego, pięciominutowego filmu. Zaczynając od pomysłu, przez synopsis, scenariusz, scenopis, zdjęcia na planie filmowym aż po montaż i udostępnienie filmu w internecie.

„Grupa Hogwart”, ponieważ tak nazywała się grupa złożona z trzech wymienionych wcześniej dziewczyn, po skończeniu filmu zdecydowała się wysłać film na konkurs i spośród 65 etiud filmowych udało im zakwalifikować się do finałowej 10!

Ich film pod tytułem „przez moment” opowiada o całym życiu, a jednocześnie zaledwie jednym dniu z życia dziewczyny, którą gra Kamila Banak, również z klasy trzeciej.

Zachęcamy gorąco do głosowania na „przez moment”, ponieważ oprócz nagrody jury przewidziana jest również nagroda internautów. Zagłosować można wchodząć na stronę internetową pod tym linkiem: http://www.ceo.org.pl/pl/filmotekaszkolna/news/glosuj-na-film

ola


Powiązane artykuły

Czas na wspomnienia

Niedawno obchodziliśmy święto Wszystkich Zmarłych i Zaduszki. Wtedy to od szkoły mieliśmy wolne (30.10 do 01.11). Wielu z nas udało się na groby naszych bliskich, ale także na mogiły osób wybitnych. W Zakopanem osoby zasłużone […]

Czytaj więcej

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

Czytaj więcej

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania […]

Czytaj więcej
Skip to content