ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sonatiny w wykonaniu młodych pianistów

W piątek, 25 października 2013 r. w sali koncertowej naszej szkoły, odbyły się KONCERTY SONATIN w wykonaniu uczniów sekcji pianistycznej klas II i IV o godz. 15:30 oraz klas III i V o godz. 17:00. Organizatorką, a zarazem prowadzącą ten koncert była pani Anna Kurek, nauczycielka gry na fortepianie u nas w szkole.

Na scenie zaprezentowali się następujący uczniowie Szkoły Artystycznej: Julia Tycner, Emma Bachleda-Curuś, Jakub Zarycki i Maria Chyc – wszyscy przygotowani pod kierunkiem p. Anny Kurek oraz Hanna Brzosko w duecie z Zuzanną Śliwą i Maria Michniewska – uczennice p. Elżbiety Cukier, a także Jakub Dusik i Małgorzata Orawiec – oboje przygotowani przez p. Beatę Trzaskoś. Wystąpili także uczniowie z Popołudniowej Szkoły Muzycznej.  Koncert zorganizowany był dla rodziców i uczniów Szkoły Artystycznej i Państwowej Szkoły Muzycznej. Wszyscy wypadli znakomicie.

Emilia  i Julia Tycner


Powiązane artykuły

Najlepsi w chwytaniu jesieni

Szkolny Konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-IV „Chwytaj jesień” rozstrzygnięty. Znamy laureatów! W konkursie zostały nagrodzone najlepsze zdjęcia i zestawy 3 zdjęć. Najlepsze zdjęcie: I miejsce: Mikołaj Hełmecki, kl II II miejsce: Hanna Kublicka, kl. […]

Czytaj więcej

Koncert wprost z Ukrainy

23 września, o godz. 17 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych odbył się koncert wykonany przez dzieci i młodzież z Ukrainy. Zorganizowano go w ramach Polsko – ­Ukraińskich warsztatów skrzypcowych na Podhalu „Smyczkowe Muzykowanie”.

Czytaj więcej

Lepsze życie za drugie życie

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Warek-Leks wywalczyła oczyszczacz powietrza, który od teraz będzie zapewne sprawiał, że w ich sali nauka będzie o wiele przyjemniejsza.

Czytaj więcej
Skip to content