ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Jak mawiają: „każda okazja jest dobra do zabawy”, więc ten wieczór został nazwany „Przed Halloween’owym”. Uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej bawili się przy największych, tanecznych hitach ostatnich miesięcy.

Impreza była podzielona. Pierw parkietem zawładnęła podstawówka, a następnie gimnazjum. Zabawa miała trwać od godziny 17:30 do 21:00, lecz Samorząd Szkolny skrócił ją z powodów technicznych do 20:15, co niezbyt spodobało się uczniom. W rekompensacie Kasia Pilarska, przewodnicząca POSA wraz z Samorządem Szkolnym obiecała następną dyskotekę już wkrótce.

Jasiek Fijałkowski

Fotorelacja: Justyna Sikora


Powiązane artykuły

Wycieczki z Wiedzy o Regionie dla gimnazjalistów

PLAN WYCIECZEK Z WIEDZY O REGIONIE – prowadzenie dr MACIEJ PINKWART 1. Kl. VII: Zakopane (ul. Sienkiewicza 12) – Kuźnice (parking)  – 3.04.2017 2. Kl. VII:  Zakopane (ul. Sienkiewicza 12)  – Chochołów (zwiedzanie) – Czarny Dunajec – […]

Czytaj więcej

Atak „Lwiątka”

W poniedziałek 16 marca b.r. w naszej szkole został zorganizowany polsko – ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko”. Pomimo tego, że był to pierwszy tego typu konkurs w naszej szkole, znalazło się wielu chętnych. Konkurs Lwiątko to […]

Czytaj więcej

Plener Pieniny w obiektywie Małgosi Orawiec

Plener pieniński klas IV – VI był bardzo udany. Zapraszamy do galerii zdjęć Małgosi Orawiec z klasy VI.

Czytaj więcej
Skip to content