ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Od godziny 11 do 13 w ,,Białym Domu” można było kupić bardzo tanio książki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów, np. Zbiór Legend, lektury, ćwiczenia dla młodszych uczniów, atlasy zwierząt. Można było również zakupić książki przydatne do nauki w gimnazjum i liceum: korepetytoria oraz tablice wzorów m.in. z matematyki, chemii i fizyki.

Od godziny 11:00 książki sprzedawali Julia Frys i Jędrek Gut-Mostowy pod okiem pani A.Warek. Wiele książek zostało kupionych przez uczniów naszej szkoły i nie tylko.

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Śnieżne szaleństwo

27 lutego 2017 roku na stoku pod Wielką Krokwią w Zakopane o godzinie 8:30 odbyły się szkolne zawody sportowe, w których udział mogli wziąć uczniowie POSA. Uczestnicy mogli zmierzyć się w 4 konkurencjach: na nartach […]

Czytaj więcej

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Czytaj więcej

I miejsce na Festiwalu Teatralnym

25 kwietnia klasa VI wzięła udział w XXVI Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK i ze swoim spektaklem „Moja Bajka” wyreżyserowanym przez pana Krzysztofa Najbora zajęła I miejsce w etapie rejonowym. Występy oceniane przez jury […]

Czytaj więcej
Skip to content