ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Koncert prowadziła p. Grażyna Hejno, która niegdyś uczyła gry na flecie u nas w szkole. Przedstawiła ona w sposób chronologiczny Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego. Na scenie zaprezentowała się właśnie p. Elżbieta wraz ze swoją akompaniatorką. Zagrały one utwór pod tytułem ,,Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldi’ego. Podczas koncertu cała sala wypełniona była młodymi flecistami z całej Polski. Występ wyszedł bardzo dobrze i wszystkim się podobał.

Od 13 listopada 2013 r. zaczną się warsztaty fletowe, w których czynnie lub biernie będą uczestniczyć dzieci i młodzież z całej Polski, w tym także uczniowie z naszej szkoły.

Emilia TycnerPowiązane artykuły

Warsztaty fotograficzne zakończone

Uczniowie z klasy II gimnazjum fakultetu plastycznego zakończyli już tegoroczne warsztaty fotograficzne prowadzone przez pana Bogdana Kiwaka. Zapraszamy do galerii zdjęć – efektów ich pracy.

Czytaj więcej

Patrykowo Orkiestrowo

W poniedziałek 26 maja 2014 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z muzykiem, Patrykiem Zakrockim. Wszyscy go znamy, gdyż przeprowadzał już lekcje na wrześniowym plenerze. Podczas zajęć uczniowie fakultetu muzycznego z klas gimnazjalnych uczyli się […]

Czytaj więcej

Towarzystwo Pana Brzechwy

We wtorek, 26 listopada 2013 r.odbyła się wycieczka do Krakowa, uczniów klas I-III pod opieką p. Katarzyny Rogowskiej-wychowawczyni klasy I, p. Justyny Jasiorkowskiej-wychowawczyni klasy III oraz p. Tomasza Palucha, który pojechał w zastępstwie za p. […]

Czytaj więcej
Skip to content