ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dresy w akcji!

W czwartek, 21 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Dresa”. To pierwszy tematyczny dzień w tym roku, który został zainicjowany przez Samorząd Szkolny.W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił kontynuować tzw. tematyczne dni. W całej zabawie chodzi o ubranie na siebie jednego elementu lub całego stroju pasującego do danej tematyki. Na pierwszy ogień poszedł dres. W naszej szkole dosyć trudno o znalezienie osoby, która poza lekcją wychowania fizycznego porusza się w szkole w sportowym stroju. Zazwyczaj nasi artyści mają swój, specyficzny styl, który prezentują na przerwach w lekcjach. W przedostatni czwartek listopada większość uczniów przyłączyła się do zabawy i na korytarzach zrobiło się sportowo. W tym dniu nauczyciele również mieli zastosować się do reguł gry, lecz niestety tak się nie stało. Większość tłumaczyła: „zapomniałem/zapomniałam” Na szczęście jest pan Stasiu, konserwator szkolny, który (zapewne pomimo woli, a raczej z powodu wykonywanej przez niego pracy) dołączył się do uczniów. W tym dniu przeprowadzono także konkurs na najlepiej ubraną klasę – oczywiście pierwszym kryterium do oceny był dres. Kreacje oceniali przedstawiciele IX klasy. Doszły nas słuchy, że za „grzywkę na bok” punkty były odejmowane. Podobno nie pasuje ona do dresowego stylu i powinna być schowana pod fullcap’a (rodzaj czapki z daszkiem). Wyniki konkursu poznamy już niebawem. Samorząd Szkolny już planuje następne tematyczne dni.

Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

,,Drugi dom”- teraz już na poważnie

Myślę, że nocowanie w szkole było bardzo ciekawym doświadczeniem, nigdy nie zastanawiałam się jak wygląda miejsce naszej nauki ,,po godzinach”. Naszym głównym zajęciem było oglądanie filmów, lecz nie zmienia to faktu, że było bardzo zabawnie […]

Czytaj więcej

Jak Freddie Mercury. Konkurs piosenki obcojęzycznej w POSA

W środę, 7 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs „POSA Musik Show” mający na celu wyłonić najlepszych piosenkarzy śpiewających w obcych językach w klasach od 1 do 6 szkoły podstawowej. Wielkie muzyczne spotkanie rozgrzało […]

Czytaj więcej

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Czytaj więcej
Skip to content