ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

W POSA, na początku grudnia co roku odbywa się koncert najmłodszej klasy dla rodziców i oczywiście dla Św. Mikołaja. Spotkanie prowadziła pani Kasia Rogowska, wychowawczyni klasy pierwszej. Każdy nowy, młody muzyk mógł przedstawić na swoim pierwszym poważnym występie swoje zdolności. Uczniowie grali na różnych instrumentach, takich jak: fortepian, skrzypce, flet, akordeon, wiolonczela. Wszystkie dzieci dały z siebie wszystko. Na koncert przybył Św. Mikołaj, który z wielkim zadowoleniem słuchał bardzo znanych kolęd, oraz różnych innych utworów. Po występach każdy mały artysta mógł usiąść na kolanach brodatego Mikołaja i dostać swój długo oczekiwany prezent. Wszystkim bardzo podobał się ten niesamowity dzień. Wszyscy już nie mogą się doczekać następnej wizyty Świętego.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Niewiedza na lekcji motorem dla kreatywności

Na jednej z lekcji chemii klasa 3 gimnazjum przyniosła ze sobą przedmioty nie związane z lekcją – plastelinę i plastikowe korki.

Czytaj więcej

Groźniejsza niż uderzenie

8 grudnia, w poniedziałek na sali koncertowej naszej szkoły odbyły się warsztaty dotyczące Cyberprzemocy. Od godziny 8.00 do około godziny 9.00 dla gimnazjum, a zaraz po nim w warsztatach uczestniczyły klasy IV-VI.

Czytaj więcej

Po chorągiewce na podium

10 marca 2018 roku w Dolinie Chochołowskiej odbył się XXX memoriał Jana Strzeleckiego. W tych zawodach skiturowych brali również udział nasi uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium.

Czytaj więcej
Skip to content