ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jeszcze trochę świątecznie

W środę, 22 stycznia 2014 r. o godzinie 17:15 w auli naszej szkoły odbyła się audycja „Na cztery ręce” uczniów klasy fortepianu. Prowadzącą, a zarazem organizatorką audycji była p. Anna Kurek, która jest nauczycielką gry na fortepianie w naszej szkole.Na scenie zaprezentowali się uczniowie z różnych klas, którzy zagrali wszystkim znane kolędy. Pani Anna wszystkich swoich uczniów połączyła w następujące duety fortepianowe:

Aleksandra Bulas z kl. II i Emma Bachleda-Curuś z kl. III- zagrały „Gdy się Chrystus rodzi”,

Julia Tycner i Jakub Zarycki, oboje z kl. III- zagrali „Dnia jednego o północy”,

Maria Chyc z kl. V i Kasjusz Namaczyński z kl. IV- zagrali „MIzerna cicha”,

Angelika Jurkowska oraz Agnieszka Utracka, obie z kl.VI- zagrały „Jingle bells”.

Pianiści wypadli wspaniale i zebrali duże brawa. Niektórzy musieli zagrać na bis 🙂

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Gala odwrócona o 180 stopni

Rok 2011 zapowiada się być jednym z bardziej rewolucyjnych dla naszej szkoły. Dotarłam do najświeższych informacji na temat tegorocznej Gali Poezji czyli naszego szkolnego konkursu poetyckiego. Otóż na tegoroczne szkolne święto poezji padło światło zaskakującej […]

Czytaj więcej

Atak „Lwiątka”

W poniedziałek 16 marca b.r. w naszej szkole został zorganizowany polsko – ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko”. Pomimo tego, że był to pierwszy tego typu konkurs w naszej szkole, znalazło się wielu chętnych. Konkurs Lwiątko to […]

Czytaj więcej
Skip to content