ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie dzieci z klas I, II i III udały się do sali lustrzanej na zabawę karnawałową, a trwała ona do godziny 14:00.

Organizatorami balu byli starsi uczniowie naszej szkoły. W tym roku zabawę prowadziła uczennica II klasy gimnazjum Dagmara Jarzyńska, operatorem muzyki była uczennica I gimnazjum, Sabina Kowalczyk. Podczas zabawy ogłaszane były różne konkursy m.in. taniec na gazetach, odgadywanie nazw bajek, konkurs na króla i królową balu, a także na najlepsze przebranie. Do wygrania były wspaniałe nagrody. Królową balu została uczennica klasy II- Anna Buczkowska, a królem uczeń klasy I- Franek Gębik, najlepszy strój miała Dalila Harasimowicz.

O godzinie 13:00 wszystkie dzieci dostały posiłek z ulubionej restauracji :).

Salę udekorowali rodzice z klasy I. Dzieci bawiły się znakomicie.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Bitwa slamu – po raz pierwszy w Zakopanem

W piątek (03.12.10) o godzinie 17.00 w auli naszej szkoły odbył się wielki finał slamu poetyckiego. Slam prowadzony był przez najlepszych w Polsce slamerów: Wojtka Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W bitwie słowa wzięli udział uczniowie […]

Czytaj więcej

Z wizytą w Warszawskiej Szkole Filmowej

19 marca fakultet literacki z 3 gimnazjum i dwie dziewczyny z fakultetu literackiego z 2 gimnazjum z panią Ewą Czerwieniec uczestniczyli w warsztatach filmowych w Wyższej Szkole Filmowej w Warszawie. Finałem kursu było nakręcenie filmu […]

Czytaj więcej

Pan Tadeusz w Warszawie

12 marca osiem dziewczyn z klasy 2 gim, tworzących część klasowej grupy teatralnej, wybrało się do Warszawy na galę, podczas której zostały ogłoszone wyniki III Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych Iteatr 2016 organizowanego przez Telewizję Polską. […]

Czytaj więcej
Skip to content