ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej. Didżejem był nasz gość, Wawrzyniec Woźniak. Uczniowie klas IV-VI miały się bawić od godziny 17:00 do 19:00, gimnazjum od 18:00 do 20:00, ale cała dyskoteka skończyła się wcześniej, bo o 19:00. Po zakończeniu imprezy większość gimnazjum udała się na ,,After Party” do domu Julii Frys.

Ogólnie dyskoteka była udana, tylko niektórym uczniom nie spodobało się wcześniejsze zakończenie imprezy.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 […]

Czytaj więcej

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch […]

Czytaj więcej

Bo Ziemia jest najważniejsza

Nasza planeta i jej stan powinny być dla nas priorytetem. Właśnie dlatego obchodzony jest tzw. Dzień Ziemi, w ramach którego zorganizowany został w naszej szkole Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny, w którym zwyciężyli Maria Michniewska, Szymon Marchewka, […]

Czytaj więcej
Skip to content