ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

W przedstawieniu pod tytułem „Dziąble i inne zwierzęta” występowali wszyscy młodzi aktorzy z klasy. Przygotowali się pod czujnym okiem nauczyciela Marka Wrony (nauczyciel teatru i aktor). Artyści przedstawiali różne, dziwne zwierzęta, a na koniec zaprezentowali wyprawę „Dziąbli”, które wybrały się w daleką podróż. – Dziąble, to stworki, które mieszkają na wyspie – wyjaśniali aktorzy.

W „normalnych zwierzętach” przedstawiałem małego, ślicznego kota, a w tych „nienormalnych zwierzakach” – Ściąpiela i Mąpierza – poinformował nas jeden ze śmiałych aktorów, Antoni Rzucidło, który opowiedział nam o swoej postaci i o kostiumie.

Atmosfera była przyjemna i bardzo fajna! – wspominali czwartoklasiści. Wszyscy rodzice byli zaskoczeni zdolnościami dzieci i nie mogą się doczekać kolejnych występów.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Wybory samorządowe – wszechobecna kampania na ostatnią chwilę

24 października odbyły się wybory samorządowe – jedna z imprez w największym stopniu wpływająca na życie i losy naszej szkoły. Wprawdzie sama kampania rozpoczęła się w ostatniej chwili, to pochłonęła ona wielu uczniów, a w […]

Czytaj więcej

Street art i fotografia

26 listopada w Teatrze Witkacego odbyła się prezentacji festiwalu „Karpaty Offer’’. Celem tego projektu było przedstawienie zakopiańskiej publiczności idei festiwalu a w szczególności Street Artu, czyli malowania artystycznego spreyami oraz zdjęć pana Bogdana Kiwaka fotografika […]

Czytaj więcej

Dresy w akcji!

W czwartek, 21 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Dresa”. To pierwszy tematyczny dzień w tym roku, który został zainicjowany przez Samorząd Szkolny.

Czytaj więcej
Skip to content