ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Obok gazety „Echo Pleneru”, telewizji „Puls Pleneru” pojawiło się trzecie medium: radio „ArtFM”. To było eksperymentalne działanie plenerowe. Szlak został przetarty i niewykluczone, że „ArtFM” na stałe zagości w przestrzeni medialnej naszej szkoły. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania pierwszej próbnej audycji:

https://soundcloud.com/artfm-1/audycja1

 

Powiązane artykuły

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Czytaj więcej

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Czytaj więcej

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej […]

Czytaj więcej
Skip to content